Volkswagen Golf: kachel probleem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1987

mijn probleem is dat de kachel niet warm word.ik heb alwel ontlucht zonder succes.ook blijft het lampje van de temperatuur lang knipperen en de meter zelf staat vrij snel iets boven de helft. de slangen van kachel worden wel warm.het is een golf 1.8 benzine.alvast bedankt!!!

Geplaatst door

sido10863

165 km

al 20 jaar lid

Reacties

Dop van het waterpotje, motor starten, en wachten. Vloeistof bijvullen op niveau. Door het dunne retourslangetje moet nu na korte tijd water gaan stromen. De lucht werkt hij er zelf uit.
Soms met je even een aantal keer knijpen in de waterslang tussen kop en radiateur om dit voor elkaar te krijgen.

audia4

28.170 km

bedankt ik denk dat de lucht er alwel uit is maar op de 1 of andere manier wil de kachel gewoon niet de warmte afgeven aan het interieur.en das koud verder nog tips?

sido10863Topicstarter

165 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 2 of stel zelf een nieuwe vraag.