👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Goedendag techneuten,
Vorige week een Golf Variant busines line afgeleverd, hier zat de originele telefoonvoorbereiding in en voor zijn Nokia 3600 heb ik een originele cradle laten komen en gemonteerd. Nu was de vraag of ook de telefoon van zijn vrouw hier aan te koppelen, ze gebruiken beide de auto en hebben dezelfde telefoon. En ik ben benieuwd of deze voorbereiding de verbinding alleen via BLeutooth werkt en of ook via de houder. Wij komen er zo 1 2 3 niet echt uit.
Alvast bedankt voor reactie.
Teun
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.
Het is al opgelost,
Als er al een telefoon kenbaar is gemaakt aan de carkit kunnen er meerdere aan gekoppeld worden. Kwestie van na aanzetten contact eerst de toets links op de Cradle en meteen daarna rechts op in te drukken. Op dat moment kan een andere telefoon ook de carkit vinden en kan er gekoppeld worden.
Groeten...
14 jaar