👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Beste
Heb hier een vw caddy III 2.0 sdi met koppeling problemen
Het is een hydrolyse koppeling , heb ik van de week ondervonden dat mijn pedaal nogal laag blijft staan en dat ik de koppeling maar een cm moet lossen voordat ik beweging voel van vertrek .
Nu heb ik de olie van het rem vulpotje vernieuwd zodat ik nieuwe olie door de leiding wil sturen
Ik heb namelijk de nippel een kwartslag los gedraaid samen met neerwaartse beweging met de pedaal maar krijg olie te zien en blijf dezelfde druk hebben . Aangezien ik dat ook zo bij een vw. Passat heb gedaan en lukte vind ik dit raar . Weet iemand hier raad mee , alvast bedankt
Wim
Bedankt voor de reactie
Ik draai de nippel los , dan word de pedaal ingeduwd, daarna de nippel weer dicht gedraaid en daarna word de pedaal eerst terug los gelaten , dit word dan meermaals herhaald
Ik heb al gedacht dat er drukcilinder zou stuk zijn
10 jaar
Is dit zomaar opeens ontstaan? Zo ja dan helpt onluchten niet, dan eerst het probleem aanpakken en daarna gaan ontluchten.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Caddy of stel zelf een nieuwe vraag.
Nippel wel dicht gedraaid toen je het pedaal los liet ?
10 jaar