Volkswagen Golf: raar geluid

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1,9 sdi

als ik met rijden mijn gas half intrap loopt de motor erg netjes.stationair loopt hij ook goed,maar als ik dan mijn gas wat verder in trap heb ik een hele harde klop,lijkt wel een dieselklop.had het vandaag ook met gasgeven en loslaten.heeft iemand een idee?

Geplaatst door

uultje

100 km

al 20 jaar lid

Reacties

Uultje, leuke naam trouwens, draai het kleppendeksel eens open en controleer dan even of de nokkenadlagers goed vastzitten in het lagerblok en of de lagering nog goed is.
Jouw verhaal doet mij hieraan denken omdat je aangeeft dat de motor dit alleen doet wanneer jij jouw gas verer in trapt.

Chanmaster

470 km

dubbel gepost..

P. Kelder

99.170 km

[quote=Chanmaster]Uultje, leuke naam trouwens, draai het kleppendeksel eens open en controleer dan even of de nokkenadlagers goed vastzitten in het lagerblok en of de lagering nog goed is.
Jouw verhaal doet mij hieraan denken omdat je aangeeft dat de motor dit alleen doet wanneer jij jouw gas verer in trapt.[/quote]
leuk verhaaltje trouwens..... sinds waneer zitten hier lagers in..? chanmaster gokt maar wat in het rond.

paul,

P. Kelder

99.170 km

Het enige wat ik me zo voor kan stellen dat 1 verstuivers keuren heeft maar eigenlijk moet je dat geluid eerst horen voor je er verder iets zinnigs over kunt zeggen.
Doet hij dit altijd en lijkt het op een drijfstanglager geluid ??
Loopt de motor op dat moment wel goed ??

Benny1078

3.020 km

Rein

maakt hij dat raar geluid (een hele harde klop) alleen bij het gas geven of ook bij het gas los laten ?

gr. E.Tempel

Ernst Tempel

1.275 km

[quote=tempel001]Rein

maakt hij dat raar geluid (een hele harde klop) alleen bij het gas geven of ook bij het gas los laten ?

gr. E.Tempel[/quote]
dit was bij gasgeven en loslaten,het vreemde is,het is nu weer weg het lijkt wel of de startmotor is blijven hangen.

uultjeTopicstarter

100 km

[quote=Benny1078]Het enige wat ik me zo voor kan stellen dat 1 verstuivers keuren heeft maar eigenlijk moet je dat geluid eerst horen voor je er verder iets zinnigs over kunt zeggen.
Doet hij dit altijd en lijkt het op een drijfstanglager geluid ??
Loopt de motor op dat moment wel goed ??[/quote]
het lijkt niet op het geluid van een drijfstanglager en de motor loopt gewoon goed.het geluid is nu ook weer weg heel vreemd ik denk de startmotor dat ie effe bleef hangen.

uultjeTopicstarter

100 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.