Volkswagen Golf V: Radio RCD 210 schakelt na 30 minuten uit

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4-16V

_

Geplaatst door

Gicha

60 km

al 16 jaar lid

Reacties

naar de dealer gaan om de radio te coderen op uw wagen, mss is het probleem dan opgelost!

Ben2

635 km

Ik ben bij de dealer geweest, 40,- lichter maar geen olossing, eerst kwamen ze met het idee ermoet een interface tussen van 200- 200,- daarna was het niet nodig omdat hij de canbus wel heeft, uiteindelijk kan het aan de aansluiting liggen, of er moet ee kabel bij of of of, ze weten het niet, dus ik ga de radio maar verkopen, zonde hij is gloednieuw.

GichaTopicstarter

60 km

can gateway vervangen, heb ik ook gehad en daarna was het probleem over.
degene die je nu hebt is te oud, je hebt nu nummer 1K0 907 530C,
ik heb nummer 1K0 907 530 AD

johan74

795 km

Komt me bekend voor.
Heeft mijn collega ook gehad maar dan met een rns 510.
Zo wordt het wel een dure rcd 210

Benny Vee

5.645 km

kan kloppen, een ander fenomeen bij een te oude gateway is dat deze na 10, 20, of 30 minuten uitvalt of in standby gaat. en hij (radio) kan je accu leegtrekken omdat hij constant contact blijft zoeken. dit geldt eigelijk voor alle nieuwe type VW radio's rns 510, + immi's. Rcd 210, rcd 310

johan74

795 km

Johan, wat kost die can gateway en waar zit hij?

GichaTopicstarter

60 km

ik denk ongeveer 175 euro nieuw, maar op marktplaats of e-bay zijn ze veel goedkoper.
Hij zit achter / boven je gaspedaal.

johan74

795 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 5 of stel zelf een nieuwe vraag.