Als ik stil sta geen rammelend geluid maar als ik optrek begindt het geluid gelijk aan het toeren tal ik vermoed de koppeling maar ik kan hier niks aan ontdekken. dus bij deze weet iemand waar ik nog kan kijken.
bvd ger
hij maakt het geluid alleen als de motor moet trekken dus bij een berg dan doet hij dat ik had afgelopen woensdag een rit door de eifel met een berg van 10% en toen was het niet om aan te horen het leek net of de aandrijving een onbalans had . ik begin me langzaam maar er op voorte berijden dat ik een revisie moet doen ?
gr ger
en bij kort volgas en los
[quote=gerke071]Als ik stil sta geen rammelend geluid maar als ik optrek begindt het geluid gelijk aan het toeren tal ik vermoed de koppeling maar ik kan hier niks aan ontdekken. dus bij deze weet iemand waar ik nog kan kijken.
bvd ger[/quote]
rubbers waar de versnellingbak op ondersteund, meestal gaar door olielekkage. neusrubber kan ook.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Beetle of stel zelf een nieuwe vraag.
Maakt hij dat geluid alleen als je optrekt of aan het rijden bent ? of hoor je het ook als je het toerental verhoogt als de auto 'vrij' staat ?
Voor Onderdelen kun je eens contact opnemen met Vpc autosport in buchten,ze doen er ook veel mee,en hebben ook een hoop onderdelen ervan.
Gr Stefan
stefan84
speed86.660 km