Wij hebben een caddy in reparatie met het volgende probleem:De auto kwam binnen zonder remdruk na controle geen remolie verlies alle vier wielen gedemonteerd alles ok. Toen hebben wij een nwe hoofdremcil. geplaatst ontlucht alles perfect. Maar na drie dagen na een paar honderd kilometer weer geen remdruk en ook geen remolie verlies. Wie heeft er een oplossing voor! Bij voorbaat dank DENNIS.
[quote=Luk6716]Vorig jaar een Passat gehad met identiek hetzelfde probleem.Nergens remvloeistofverlies en uiteraard eerst de hoofdremcylinder vervangen.Na een week weer terug en lukraak de remdrukbegrenzer achteraan vervangen.Opgelost ![/quote]
Maar dat kan ik niet verklaren als je remdrukbegrenzer stuk is hou je toch je druk of hij moet lekken maar dan verlies je ook olie. ben beniewd hoor graag de uitkomst
gr jan
Komt regelmatig voor, meestal heb je wel wat lekkage als je het hoesje van de remdrukregelaar indrukt, als dit zo is zet er maar een nieuwe onder.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Caddy of stel zelf een nieuwe vraag.
Kan enkel de rempomp zijn maar hoe dat komt? ik heb geen idee
succes jan
jan5047build
speed25.885 km