👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Remlichten doen het normaal, maar wanneer de verlichting er bij aan wordt gezet blijven de remlichten constant branden, wel zwak, maar ze blijven branden. Ook in de trekhaakverlichting blijven de remlichten branden. Computer uitgelezen, maar geen foutcodes. Wie heeft idee?
wie heeft trekhaak gemonteerd????????????
raden
kwkflits
ik heb zo een caddy van 2005/2006 op bezoek gehad die een rijdende "kerstboom" is. Na lang aandringen heeft klant toegegeven dat "schoonpapa" de trekhaak geplaatst heeft.....met alle gevolgen van dien i.v.m. CANBUS, e.d.
Op het AMT garageforum staat de eventuele oorzaak.
Tik in "remlichten touran"
geeft niks die zoekopdracht
Staat op blz. 35 onderaan van het AMT garageforum. Kan nu wel blz. 36 zijn.
Op AMT staat:
Dan is idd bij de touran de kop. schakelaar de boosdoener. Die zit onder de rembekrachtiger in de motorruimte.
Oiram
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Touran of stel zelf een nieuwe vraag.
slechte mass a lichten of sluiting in trek stekker
16 jaar