auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Touran: remlichten blijven branden

Bouwjaar: 2005, Brandstof: Diesel

Remlichten doen het normaal, maar wanneer de verlichting er bij aan wordt gezet blijven de remlichten constant branden, wel zwak, maar ze blijven branden. Ook in de trekhaakverlichting blijven de remlichten branden. Computer uitgelezen, maar geen foutcodes. Wie heeft idee?

Geplaatst door

wl +0
badge

al 18 jaar lid

Reacties

slechte mass a lichten of sluiting in trek stekker

CARS&MOTORS +0
badge

16 jaar

wie heeft trekhaak gemonteerd????????????

jhl +0
badge

16 jaar

raden
kwkflits

CARS&MOTORS +0
badge

16 jaar

ik heb zo een caddy van 2005/2006 op bezoek gehad die een rijdende "kerstboom" is. Na lang aandringen heeft klant toegegeven dat "schoonpapa" de trekhaak geplaatst heeft.....met alle gevolgen van dien i.v.m. CANBUS, e.d.

jhl +0
badge

16 jaar

Op het AMT garageforum staat de eventuele oorzaak.

Tik in "remlichten touran"

berendonck +0
badge

16 jaar

geeft niks die zoekopdracht

jhl +0
badge

16 jaar

Staat op blz. 35 onderaan van het AMT garageforum. Kan nu wel blz. 36 zijn.

berendonck +0
badge

16 jaar

Op AMT staat:
Dan is idd bij de touran de kop. schakelaar de boosdoener. Die zit onder de rembekrachtiger in de motorruimte.

Oiram

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Touran of stel zelf een nieuwe vraag.