Volkswagen Polo: stationair

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 14.16v

hallo,
ik heb een vw polo waar ik de bobine's en bougie's van heb vervangen en nog loopt hij stationair niet lekker hij bokt net als of hij op 3 cilinders loopt wie kan mij zeggen wat het probleem is of heeft er iemand ervaring mee.

als ik gewoon rij dan is er niks aan de hand maar als je een lang stuk bv 80 km per uur rijd dan schokt hij af en toe
heb de polo aan de computer gehad en gaf aan overslag bij de tweede cilinder dus bougi en bobine is vervangen

Geplaatst door

febiansan

390 km

al 16 jaar lid

Reacties

Als de ontsteking al vernieuwd is, moet je naar het mengsel gaan kijken.
Snelste manier is uitlezen en dan de fuel trim (Long Term Fuel Trim) controleren.
Normaal staat die rond de 0%, is de waarde flink hoger dan is het mengsel te arm.

Kan valse lucht zijn, of een verkeerde brandstofdruk, of een injector probleem.
Er zijn diverse 1.4 motoren, dus wat is je motorcode?

oldford

117.985 km

bedankt voor de reactie ik zal de motorcode opzoeken en deze dingen controleren
het is een polo 9n 14.16v

febiansanTopicstarter

390 km

had een tip gekregen om er een flesje injectie reiniger bij de brandstof te doen en het is stukken beter geworden

febiansanTopicstarter

390 km

Wat je nu moet doen is de injector van cil 2 verwisselen met bijvoorbeeld cil 1 en dan daarna weer uitlezen, is de storing verplaatst van cil 2 naar cil 1 dan is injector stuk maar blijft de storing op cil 2 dan ligt het waarschijnlijk aan iets mechanisch. Dan moet je een compressietest laten uitvoeren en een lektest, grote kans dan dat de klepafdichting is vervuild.

ricky

55.545 km

bedankt voor de tip zal het morgen ff doen.
als ik hem s'morgens start dan doet hij het nog steeds maar als hij warm is word het minder.

febiansanTopicstarter

390 km

heb het met de injectoren gedaan heb de tweede naar de eerste verplaatst en toen gaf hij inderdaad aan dat de overslag in de eerste cilinder zat zal hem gaan vervangen en kijken wat hij doet.

febiansanTopicstarter

390 km

ok heb een nieuwe injector er in gezet en de auto is weer 100 procent goed bedankt allemaal

febiansanTopicstarter

390 km

Mooi dat hij weer goed loopt!

ricky

55.545 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.