Ik moet een trekhaak onder een nieuw type caddy maken, is dit canbus of kan ook een universeel setje gebruiken. Hoeveel werk is het ongeveer om trekhaak+kabelset te monteren?
[quote=koen6346]Ik moet een trekhaak onder een nieuw type caddy maken, is dit canbus of kan ook een universeel setje gebruiken. Hoeveel werk is het ongeveer om trekhaak+kabelset te monteren?[/quote]
hallo bij een nw type caddy moet je een compleet kabelset gebruiken het is canbus dus ga naar de dealer of naar de automaterialen zaak en haal dan zo,n kabelset met relais en dergelijke het inbouwen met de trekhaak zelf + kabelset als het voor de eerste keer is ong. 5a6 uur werk mvg Gerrit
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Caddy of stel zelf een nieuwe vraag.
indien je een trekhaak met het bijbehorende kabelset aanschaft, zit daar een aansluitschema bijverpakt en dient als hulp bij het aansluiten.... of het verstandig is dit zelf aan te sluiten, hangt af van jou kennis...? LET WEL!! fout aansluiten kan enig risico met zich mee brengen..
paul,
P. Kelderbuild
speed99.170 km