Volkswagen Golf III : Versterker kabel doortrekken

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Hallo,

Ik wil een pluskabel trekken vanaf mijn accu naar binnen maar ik kan niks vinden om de kabel naar binnen te voeren.
Kan ik dit ook doen door te ergens bij de zekeringkast stroom te pakken of is dat niet zo handig?

mvg.

Geplaatst door

bkr22

1.370 km

al 17 jaar lid

Reacties

De dikke (plus) kabel naar de versterker dient altijd rechtstreeks op de accu te worden aangesloten.

Even goed kijken, er is zeker wel een gaatje te vinden, dan wel te maken.

Gr. paul

P. Kelder

99.170 km

Daar waar de kabels van de zekeringkast naar de motorruimte lopen kun je deze kabel naar binnen voeren, of zoals Paul al aangeeft, door een ander doorvoer gummetje een gaatje in maken ( die kleine ronde dopjes )

De dikke + kabel van de versterker ook zekeren met een 40 of 60 Amp zekering ( ligt een beetje aan het vermogen van de installatie )

De massa kun je van de versterker naar de carosserie laten lopen, dus dan heb je maar een stukje kabel nodig.

Zou ook niet de + de - en de signaal kabels naast elkaar leggen, dus aan 1 kant want dan kun je ook storingen aan de installatie krijgen.

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Bedankt stefan ik heb net alle kabels netjes gelegd voedingskabel links tulpkabels rechts en de massa achterin aan chassis.
ik heb hem ook bij de accu gezekerd. Het was wel een lastig klusje trouwens ik begin er geen 2de keer meer aan.

probleem opgelost.

mvg.

Paul jij ook bedankt.

bkr22Topicstarter

1.370 km

Bedankt voor de feedback!

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.