Volkswagen Golf: wite rook achter me auto

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1990

mensen ik heb een golf 2 !maar van de 1ne op de andere dag begon hy te rooken !niet te zuinig ook !wie weet waar dat aan kan leggen ?? ALVAST BEDANKT AFZ MICHA

Geplaatst door

schnitzel

2.075 km

al 21 jaar lid

Reacties

hey micha
verliest de auto ook koelvloeistof ?
en hoe zit het met het olie verbruik ?
maurice

maurice7553

955 km

kijk eens naar de oliepeilstok als er geen witte smurrie aan zit. kijk ook eens naar het koelvloeistofreservoir, als hier witte smurrie inzit kun je er haast zeker van zijn dat de koppakking eruit ligt

pierke8961

135 km

Witte rook is een lekke koppakking, of een haarscheurtje in de kop.

Marijn7200

170 km

En voel eens aan je koelslangen als de motor loopt,als deze opgeblazen worden dan ligt 99% zeker je koppakking eruit

Johan5581

95 km

de koelslangen worden opgeblaaze ja !en de koelvloeistof gaad ook borele als ik het tankje open draai ! bedankt allemaal voor jullie reacties ! (eerst de baby kamer dan me auto)

schnitzelTopicstarter

2.075 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.