Hallo,
Ik heb een probleem met zo goed als zeker de automaat.
De kuren:
- lichte schokjes (slippen?) bij loslaten rem in D, alsof hij de versnelling erin moet drukken of zo, ook bij wijziging achteruit naar vooruit, gaat ie met schokjes vooruit.
- met name bij lage versnellingen (2/3) bij aanspreken kick-down, erorme knal voelbaar in het stuur (trilling) - alsof de versnelling er laat pas in wordt gelegd. dit is heel merkbaar voelbaar.
- lichte schokjes bij schakelen bij rustig rijden.
- bij hoge snelheden (100km/h +) kick-down aanspreken echter geen probleem;
- ook bij volgas lineair optrekken, netjes door de versnellingen heen;
weet iemand misschien of dit einde automaat is of dat dit een ander probleem kan zijn? Bij testrijden door de dealer vermoedde hij de automaat.
doordat de peilstok zo goed als onbereikbaar is kan ik de kleur van de olie niet vinden. volgende week wordt distributie vernieuwd en dan wordt de ATF gecontroleerd.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo S70 of stel zelf een nieuwe vraag.