Volvo V40: xenon lampen v40

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.8i

Een week geleden heb ik één van mijn bi-xenon lampjes moeten laten vervangen door de dealer omdat deze kennelijk doorgebrand was. Echter na de reparatie geeft de nieuwe lamp minder wit licht, lijkt iets geliger. Zijn er verschillende soorten xenon lampen voor deze V40 (bijv andere sterkte ofzo??) Is er misschien een andere oorzaak voor dit kleurverschil?
Graag jullie reactie.

Geplaatst door

robel

335 km

al 22 jaar lid

Reacties

Bekend verschijnsel.
Volgens mijn vorige dealer heeft het te maken met de ouderdom, je hebt nu 1 oude en een nieuwe lamp.

Enige "oplossing" is beide vervangen maar lijkt mij een beetje duur (200 euro).

Rob.
[quote=rob9958]Bekend verschijnsel.
Volgens mijn vorige dealer heeft het te maken met de ouderdom, je hebt nu 1 oude en een nieuwe lamp.

Enige "oplossing" is beide vervangen maar lijkt mij een beetje duur (200 euro).

Rob.[/quote]
dit bovenstaande klopt.... behalve de prijs een setje van 2 (orgineel D2S xenonlamp) is te leveren voor slechts 100,-

paul,
P. Kelder 99.170 km Reageer
Volgens Volvo (heb er geen ervaring mee) kleurt dit bij en zie je na een aantal branduren er niets meer van weet niet hoeveel brand uren maar misschien dat je het zelf al kunt zien dat het anders is geworden.
volvoxc90 10.560 km Reageer
Iedereen heel erg bedankt voor jullie reactie. Ik maakte mij al zorgen gezien het feit dat ik 180.00 heb betaald voor het vervangen van één lampje en dan ook nog een kleurverschil constateer. Hoop dat het gauw verdwijnt.
Robert
robel Topicstarter 335 km Reageer
[quote=robel]Iedereen heel erg bedankt voor jullie reactie. Ik maakte mij al zorgen gezien het feit dat ik 180.00 heb betaald voor het vervangen van één lampje en dan ook nog een kleurverschil constateer. Hoop dat het gauw verdwijnt.
Robert[/quote]
zorgen zijn nog niet voorbij... tenzij je de andere lamp ook nog gaat vervangen dan pas is het kleurverschil opgelost. het nadeel van xenon is mocht er één stuk gaan dan zit je gebonden aan 2 nieuwe lampen dit om kleurverschil te voorkomen dit heeft te maken met branduren..

paul,
P. Kelder 99.170 km Reageer
phillips colormatch, scheelt enorm
Wauter 3.610 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V40 of stel zelf een nieuwe vraag.