👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Vandaag op de snelweg had ik toevallig mijn buitentemperatuur weergave aan op de boardcomputer, tot mijn verbazing steeg de temp. van 11 graden (normaal) tot 23 graden en zou verder stijgen als ik langer had gereden den ik. Temperatuur stijgt in stappen van 0,5 graden steeds hoger en hoger. Vooral bij het acceleren volgas tot hoge toeren op alle versnellingen zag je het heel goed stijgen van het temperatuur.
Merk ook daarbij dat ik vermogen verlies, wat is nu het probleem en heeft dit iets met mijn vermogen te maken??
mvg
Oran
dat denk ik niet, zou het de buitentemp sensor in de voorbumper kunnen zijn die defect is?
16 jaar
Buitentemperatuurzender is de oorzaak, deze regelt ook de kleptiming en daarom merk je vermogensverlies. Vervangen is de enige oplossing.
Groeten Marcel
Marcel,
vervangen is geen probleem als ik maar weet dat het de buitentemperatuurzender is, waar kan ik deze vinden op mijn auto?
Mvg
16 jaar
Is het de geel gekleurde zender vooraan in de linker bumperzijde van de auto??
Boardcomputer geeft nu steeds 14 graden aan en stijgt naarmate je rijdt.
Mvg
16 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
lijkt op een slechte massa van je motorblok
Groeten Marcel
16 jaar