Citroën c5: voor rem clauwen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

wij hebben een c5 staan en daar moeten de rem blokken van vervangen worden.weet iemand hoe we de remzuiger terug krijgen wil niet met terug draai gereedschap.


Geplaatst door

Siem Bijman

52.890 km

al 25 jaar lid

Reacties

Moet je niet linksom draaien om de zuiger in te draaien?Heb je wel een linksdraaiende terugstelklem voor nodig.
geert3496 6.475 km Reageer
Bedankt Geert, is inderdaad linksom.Probleem opgelost.
Siem Bijman Topicstarter 52.890 km Reageer
Kun je gelijk twee nieuwe remklauwen bestellen.Moeten worden ingedraaid, bij sommige wagens is het zelfs zo een kant links- en de andere kant rechtsdraaiend.
geert3496 6.475 km Reageer
Mike, check even bij je collega's of dat met een C-5 van 2000 ook zo kan, want anders had ik het echt niet gevraagd hoor!
Siem Bijman Topicstarter 52.890 km Reageer
Bij een citroen C5 ALLE modellen MOET men de voorste remklauwen indraaien. De rechter remklauw linksom, de linker remklauw rechtsom . mvg
GOVA 4.495 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën C5 of stel zelf een nieuwe vraag.