Hallo allemaal,
Ik word er gek van te zoeken naar de benzinefilter waar deze zich bevind het gaat over een dacia sandero 1.4 mpi benzine bouwjaar 2009
Wie o wie kan mij helpen
Mvg jonas
Geplaatst door Lonewolf1992 , lid sinds 10 maanden geleden
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor Dacia Sandero? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Dacia Sandero of stel zelf een nieuwe vraag.
7 Reacties
Monteur Senior, 1 maand geleden
ergens achter onder je auto
Beunhaas PRO, 1 maand geleden
Benzinefilters zijn tegenwoordig vrijwel nooit de oorzaak van iets, dus waarom dat gezoek?
kaleido 1 PRO, 1 maand geleden
Zal je uit de droom helpen dus hij er zit zit hij achter een plastic kap onder de auto naast de tank aan de passagierskant.
Maar als hij daar niet zit , zit hij in de tank ennis hij onderdeel van de benzinepomp en heeft vervanging geen zin.
Maar waarom moest dit van de garage?
Monteur Senior, 1 maand geleden
even googlen zo ziet deze eruit (zie foto)en die zit tussen de leiding ergens achter onder je auto
Monteur Senior, 1 maand geleden
effe verder googlen
harry4203 PRO, 1 maand geleden
Maak de topicstarter nou niet in de war, deze auto heeft geen periodiek vervangbaar benzinefilter. Net als de meeste andere auto's die na ong 2002 gemaakt zijn.
Monteur Senior, 1 maand geleden
toch vreemd harry op youtube staat een filmke hoe het handelen https://youtu.be/W-Y3RhUO1Bs
Filmpje is blijkbaar niet beschikbaar - Lonewolf1992, 1 maand geleden