Ik heb al gelezen dat het een veel voorkomend probleem is. Maar mijn auto stottert en houd ook in tijdens het rijden.Maar het rare eraan is dat ie het alleen gaat doen zodra het warmer weer wordt! Zoals nu dus weer.
De dop van de benzinetank zoog eerder ook heel erg vast en gaf een sissend geluid als je die er af draaide. Daar is toen een heel klein ontluchtingsgaatje in geboord en dat is minder en het stotteren leek toen ook minder maar was niet van lange duur. Stotteren gebeurd niet elke keer. Ik blijf dan maar gassen en al stotterend en stotend gaat de auto weer gewoon rijden. Enig idee wat het kan zijn?
Groetjes mirelle
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Cuore of stel zelf een nieuwe vraag.