👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
zou het mogelijk zijn om een dieselboite(19td) te monteren op een lancia delta 2.0-16v benzine? Het is omdat de boite van de 2liter kapot is. Hiermee zou je normaal sneller moeten kunnen optrekken normaal ook. Zouden deze passen? Het is het 2é model van de delta.
Mvg, tjet
volgens mij een belgische turbo...
Denk niet dat het goed komt als je een versnellingsbak van een diesel achter een benzinemotor plaatst.
sorry, een boite is een versnellingsbak. Ik was eventjes in het dialect bezig,nooit aan gedacht, sorry.
mvg, tjet
19 jaar
hallo past NIET startmotor zit aan anderekant. bij monteren kan startmotor er niet op uitlaatspruitstuk (spagetiespruitstuk)
zit in de WEG.
groetjes hpevo
19 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Lancia Delta of stel zelf een nieuwe vraag.
dat wil ik ook weleens weten
19 jaar