Ik moet binnenkort een 998 een grote beurt geven en dus ook kleppen stellen.
Weet echter niet wat de klepspeling moet zijn (open/sluiten, in/uitlaat), kan iemand mij aan deze gegevens
helpen,en eventueel wat handige tips, want ik heb met ducati weinig ervaring.
Is er misschien een site waar ik gegevens/tips kan vinden.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Motorfiets Overig of stel zelf een nieuwe vraag.
op www.ducati.com en dan tech info is genoeg te vinden.
kleppen stellen bij een ducati is een vak apart, (ook de sluit-speling moet gesteld worden) wat wij meestal doen is de sluit-speling in tegenstelling tot de fabriekswaarde afstellen op "bijna" 0.00 mm.
Dit betekend dat de shims door jezelf op maat geslepen moeten worden. denk er ook aan dat je de halve klepringetjes weer in de juiste stand ( bovenzijde boven) monteerd, doe je dit niet dan vervormen ze gedurende het lopen met de kans op breken en een klep die dan recht door de zuiger gaat.
vr.gr. en veel sleutelplezier
het is perfecte techniek waar je veel plezier aan hebt.
vr.gr.
SWONNIEbuild
speed2.970 km