Nissan Patrol 1991: koppeling komt niet goed vrij

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991

na het vervangen van kopp. cil ivm lekkagge komt de koppeling niet meer vrij ?? alles lijkt goed te zijn goed ontlucht etc, wie heeft dit weleens bij de hand gehad ?

Geplaatst door

HM

11.175 km

al 24 jaar lid

Reacties

leiding(slang) ook vervangen of hoofd kopp cilinder is ook kapot, kan door het ontluchten komen (vuile remolie wordt vv door verse)

arne650

1.070 km

Waarschijnlijk de andere cil ook kapot! Maar weet je zeker dat je hem goed hebt ontlucht?? Tip; even onder bij versnellingsbak de ontluchtingsnippel losdraaien en hier dan een slangetje opdoen en hieraan het bekende oliespuitje en dan gewoon terugpompen met remolie totdat je het reservoir vol ziet lopen!!

succes.

Roy10511

3.940 km

Hallo,dit probleem hebben wij pas ook gehad in onze werkplaats.

Controleer eerst of beide cylinders goed druk houdenAls dit het geval is en de koppeling komt nog niet goed vrij ,is waarschijnlijk de werkslag te klein waardoor de koppeling niet goed vrijkomt.Je kunt de slag stellen onder het koppelingspedaal

d.m.v. de stift die onder het pedaal zit.Hierop zit een contramoer die je losdraaid,dan kun je de stift stellen,draai hieraan ,waardoor je merkt dat de vrije slag kleiner wordt.

Als het goed is komt de koppeling weer vrij,Succes,Jan.

vellinga

100 km

INDERDAAD DE SLAG IS AF TE STELLEN EN PROBLEEM IS DUS VERHOLPEN BEDANKT VOOR DE REACTIES

HMTopicstarter

11.175 km

als ik me goed kan herinneren zit er aan de rechterkant bij de veerpoot in de motorruimte ook nog een ontluchtingsnippel

tecna

165 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Patrol of stel zelf een nieuwe vraag.