Help
Nadat mijn micra enkele weken terug overhit was heb ik koppakking vervangen maar motor wil nog steeds niet aanslaan.
Alles is doorgemeten stroomverdeler vervangen motortemperatuurmeter vervangen.
Bougies vonken maar slaat niet aan,hebben hem al geprobeerd te slepen maar zonder resultaat Help help
Wie heeft voor mij de oplossing
Groet Cor
bougiekabels goed aangesloten?
Aan de zijkant van de carburateur zit een kijkglaasje, deze moet tot halverwege volstaan met benzine. Indien niet, zal de vlotternaald wel blijven plakken. Start dan met behulp van een beetje remmenreiniger oid rechtstreeks in de carburateur te spuiten ( luchtfilterdeksel even verwijderen.) Als hij dan aanslaat, zal door de trillingen het vlotternaaldje wel loskomen. Indien klachten aanhouden, carburateur laten nakijken/reviseren.
Groeten Marcel
Hoi allemaal,
Ondertussen heb ik de distributie nagekeken is ook allemaal goed,de bougies vonken goed ,de benzinepomp hoor je lopen ook geprobeerd om met remmenreiniger te starten,verder heb ik al jullie suggestie,s geprobeerd maar het lijkt wel of de injectoren niet werken help wie weet raad ??
Ondertussen al meer als een maand mee bezig en nog steeds slaat hij niet aan.
Alvast bedankt
Gr Cor
Huh ???, jij hebt toch een 1.0 liter ????, daar zitten afgezien van de electrische stationairsproeier GEEN injectoren in.
Indien de timing goed is, de bougies vonken, en hij brandstof krijgt ( remmenreiniger of whatever ) MOET dat ding lopen. Of je hebt ergens nog overheengekeken, ( timing toch niet goed, of ontsteking niet juist)
Een 94er Micra is al een K11 en die heeft een injectiemotor.
En Cor staat er wel voeding op de injectoren?????
Goedemiddag wat is dit balen ik heb ondertussen de inspuitventielen gecontroleerd deze tikken en er staat 12 volt op
De ecu geeft code 55 startsignaal geeft maar 9 volt op de ecu.
.Benzinepomp werkt en heeft voldoende druk.
Maar aanslaan doet hij nog steeds niet.
Wie heeft er nog suggesties voor mij ?
Bij voorbaat dank.
Groet Cor
Groet
Ik heb inmiddels schema's ed gevonden van je auto.
55 betekent geen storingscode gevonden.
9 volt startsignaal ????? Wat en waar heb je gemeten ????????
Heb je de accu als eens opgeladen, of geprobeerd over te starten ????, 9 volt is wel een kritieke grens voor de electronica als je daaronder komt met het starten.
Zo stom zal hij toch niet wezen??? Neem aan dat de merktekens toch opgemerkt zijn!!!!!!!!!!!!!
Zo we zijn weer terug en gaan maar weer stressen om te kijken wat er verder nog mee kan wezen,als er nog suggestie,s zijn sta ik er graag helemaal voor open .
Wie oh wie komt met de goede oplossing want ik heb al zoveel geprobeerd we blijven nog zoeken.
alvast mijn dank.
Groet Cor
ga eerst eens compressie meten, als je brandstof hebt en vonk dan moet ie het gewoon doen.
je kan de compressie ook gewoon meten als de motor niet warm is hoor. moet toch wel tussen de 10 en de 12 zitten.
probeer het nou maar gewoon nooit geschoten is altijd mis.
Hoi allemaal
Het is weer een tijdje geleden dat ik met de micra bezig was,hij slaat dus nog steeds niet aan ik ben dus weer even mee bezig geweest maar de bougies vonken wel maar zwak en met tussen pozen.
Zou het aan de bobine kunnen liggen? Kan je daar ook een eventuele omleiding maken en wie heeft daar misschien een schemaatje voor???
Ik zou het fijn vinden als er misschien suggeties hier voor komen anders weet ik het ook allemaal niet meer.
Bij voorbaat dank.
Cor
verdelerkap en rotor eerst even nakijken, kan wezen dat deze geoxideerd/verroest zijn.
Hoi hellbat,
we moeten het maar proberen maar ik moet eerst even kijken of ik ergens een compressiemeter kan lenen?
Om een compressiemeter aan te schaften en nooit meer te gebruiken is ook zo wat. Ik heb natuurlijk al zoveel onkosten gemaakt aan deze auto dat je er wel hopeloos van wordt.
Maar om hem naar de sloop te brengen vind ik ook zo wat.vooral na de kosten die je al gemaakt hebt.
Groet Cor
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Micra of stel zelf een nieuwe vraag.
Kijk eerst even of ie brandstof krijgt.
Hoor je de brandstofpomp zoemen bij het inschakelen van het contact?
Mocht je hier niets horen, ga dan eens meten op de bekabeling van de brandstofpomp.
Je kunt ook nog naar het relais kijken van de brandstofpomp. Je kunt contacten van de kabelboom overbruggen om de brandstofpomp op werking te testen, maar welke contacten dit zijn weet ik ff niet..
Aangezien de kop eraf is geweest, is de timing correct en heb je de bougiekabels in de juiste volgorde teruggestoken op de verdeler?
Succes, Stanis
Stanis
speed1.320 km