hallo ik ben jonathan ik ben nieuw hier en zit met een probleem...
sinds paar dagen problemen met optrekken
nu is het echt niet leuk meer om te rijden als ik wil vertrekken moet ik volgas geven en komt die amper in toeren en als ik dan rijd is het echt per km dat hij stijgt 33-34-35-36-37.... enz voort
echt traag geeft wel aan dringend service nodig! en brand motor lampje
maar soms heeft hij momenten dat het ietsjes beter gaat
ze hebben me verteld dat die gewoon moet worden uitgeleest en het is in orde klopt dat ?
heeft totaal geen vermogen
ps: nergens scheuren in ofzo allemaal gecontroleerd!
het in een opel insingna break 2liter diesel ecoflex 2010 90.000 kms
neen
zal ik laten doe en wat kost zo iets ? laten uitlezen?
en turboslang heb ik zelf al nagekeken zit niets van scheuren in
turboslang vervanden heeft me 320 gekost en tis al beter maar nog niet hoe het moet
Heb ook zo'n probleem bij terugschakelen om dan opte trekken en in te halen. Valt volledig de power weg. Garantie vervalt eind deze maand. In mei hebben ze een klep aan de turbo vervangen er ze hoopten dat het daarmee opgelost was, niet dus. Heb geen gerust gevoel meer in de wagen. Ik ga naar officiele opel garage. Volgende week dinsdag opnieuw binnen.
Peter, dat de garantie afloopt is geen enkel probleem.
Je hebt de storing binnen de garantie termijn gemeld, dat het niet binnen de garantie termijn opgelost is, is jouw schuld niet.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Insignia of stel zelf een nieuwe vraag.
Luchtmassameter nagezien?
tom1556
speed305 km