Peugeot 406: Aanjager werkt niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: LPG, Motorcode: 1.8 16V

Aanjager werkt niet, de oorzaak hiervan is dat op de dikke draad bij de aanjager geen spanning komt.
Zet ik hier via een nooddraadje wel 12 volt op, dan werkt alles feilloos. Wie weet via welke schakelaars en/of relais op deze dikke draad 12 volt wordt aangesloten?

Geplaatst door

bob1343

2.580 km

al 22 jaar lid

Reacties

contactslot defect

harry4203

39.460 km

Beste Harry, is er een mogelijkheid om dit te checken / te meten ? Het is inderdaad het contactslot. Is dit te repareren of eenvoudig te vervangen?

bob1343Topicstarter

2.580 km

even de stuurkolomkap verwijderen, en kijken of op alle draden vanaf het contactslot spanning staat. behalve natuurlijk degene naar de startmotor waar alleen spanning op komt met de sleutel in startstand.

harry4203

39.460 km

Het was inderdaad het contact slot.
Bedankt heren

bob1343Topicstarter

2.580 km

Probleem was inderdaad het contactslot. Is vervangen en alles werkt weer zoals het hoort.

bob1343Topicstarter

2.580 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.