beste mensen, middendemper is kapot. Nieuwe ontvangen met onderdeelnummer 171749. Gecheckt op servicebox maar deze past niet om de pijp die uit de katalysator komt. De diameter van de nieuwe middendemper is kleiner dan die van de oude. iemand wel eens zoiets meegemaakt?
De katalysator is origineel en volgens mij de defecte middendemper ook. Zie afbeelding. Dat achterste stuk hoort in de middendemper geschoven te worden en dan kan de klem erop. De nieuwe middendemper is van Bosal en moet volgens de fabrikant passen. Ik krijg hem er alleen met geen mogelijkheid in. Is het mogelijk dat de uitlaat is uitgezet door metaalwerking en dat het daarom niet past? Of is deze middendemper een fabricagefout?
Pijp is toevallig niet ovaal door schade , er wordt over het algemeen niet voorzichtig gedaan bij transport en zo.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.
Beste , hij moet ook niet om de pijp van de katalysator zoals u schrijft , maar er in . Zie de duidelijke tekening van Service box waar u op heeft gekeken .
Waarschijnlijk ooit een andere ( imitatie ) katalysator gemonteerd die hier niet onder hoort . Hoe komt u aan deze demper ? Al jaren niet meer te bestellen bij PSA . Imitatie met een PSA sticker er op of 5 cm stof er op ?
Rene Roolvinkbuild
speed8.920 km