Wij hebben hier een peugeot Expert staan 2.0 HDI van 200 waar we gisteren de hogedrukpomp van vervangen hebben een het brandstofsysteem hebben schoongem,aakt, zat wat vuil in en de HD pomp was defekt. Brandstoffilter vervangen.
De klant heeft de auto weer mee maar vanmorgen begon de auto weer af te slaan, dus we hebben de auto opgehaald en storinggeheugen uitgelezen. Foutcode 1112 Raildruk bewaking fuctioneringsstoring .
Als je de storing wist dan loopt de motor gelijk weer, maar voor een halve minuut dan slaat hij weer af. En dan weer de zelfde storing.
Raildruksensor naar de herrie ??
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Expert of stel zelf een nieuwe vraag.
De draden tussen de drukregelaar op de pomp en de ECU zijn in orde, 0 weerstand.
De sensor geeft wel goeie waardes, de motor begint te nagelen als de druk oploopt dus dat klopt wel. naar mijn idee is dan de druk inderdaad te hoog.
De retour leidingen zijn open.
Ideeen welkom