Peugeot 406: temperatuurregeling binnein de wagen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.0 HDI

De temperatuurregeling slaat helemaal op hol. Soms schiet de airco aan en even later beginnen de ventilatoren op volle kracht te draaien en wordt het verschrikkelijk warm in de auto. Na enige tijd begint hij dan op volle kracht te koelen.
Ik vermoed dat de temperatuursensor niet werkt of dat er een slecht contact in zit. Enig idee waar die sensor te vinden is in de wagen. Of is er een andere oorzaak?

Geplaatst door

seppe65+

120 km

al 15 jaar lid

Reacties

https://problemcar.nl/topic/peugeot/clim...


Wellicht kun je hier iets mee?

hans4074

28.090 km

En dan vooral de link naar mijn probleem ( https://problemcar.nl/topic/peugeot/clim... ) in dat topic.

probleem is opgelost door de BSI te herconfigureren zoals u beschreven hebt. Hij stond geconfigureerd op"automatisch type 1" en men heeft hem naar "automatisch type 2" gebracht.
Dank voor de nuttige tip.

seppe65+Topicstarter

120 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.