Heb deze wagen recent aangekocht en er diende reeds na 1 week een pomp aan de ontkoppelingspedaal te worden vernieuwd.
Gelukkig is er 2 jaar garantie.
Nu maak ik me zorgen over het lawaai vanuit het onderstel dat het interieur binnenkomt.
Elke oneffenheid is te horen. Het rammelt en kraakt bij elke oneffenheid en ik kan niet uitmaken of het vooraan of achteraan is.
Dus terug naar de garage ermee om na te vragen of ze een check-up kunnen uitvoeren.
Om te vermijden dat ze me met een kluitje het riet insturen hierbij mijn vraag of er iemand dit probleem ook reeds heeft gehad en of het kon worden opgelost?
Alvast bedankt voor jullie hulp.
Mvg,
Jef
Beste , Ik rij ook met megane break 16 maand en 30 dkm. Beide reactiestangen maken veel lawaai. Garage geweest te Aarsele , wacht al 3 weken op onderdeel . En als ik zie dat ze op auto onderdelen sites onmiddellijk te verkrijgen zijn ? En ook de kost niet. Stel me de vraag 1/slechte kwaliteit van deze stangen ? 2/ probleem of blijvend met ophanging 3/ Als je om jaar of 2 ze moet vernieuwen ??
@DDT2010: eigenlijk moet je een eigen topic aanmaken ..
Inhoudelijk: Je hebt toch garantie neem ik aan? En je hebt het in de garantieperiode gemeld. Reactiestangen zijn geen slijtagedelen (in de garantieperiode).
Als je ze zelf bestelt, moet je ze zelf betalen/monteren.
En ze zijn ook in degelijker kwaliteit te verkrijgen (in Neopreenrubber, als het uitgeslagen rubbers betreft). Wellicht dat overwegen zodat je niet binnenkort wéér met hetzelfde probleem zit?
@DDT2010: heb een vriend die in een Renault garage werkt en hij heeft mij zulk een set originele reactiestangen snel bezorgd.
Samen met hem de vervanging uitgevoerd aan de helft van de prijs.
Garage vroeg 140 € om de stangen te vervangen.
Heb mij laten vertellen dat deze stangen wel degelijk een zwak punt zijn van dit type Renault Megane.
Hopelijk hebben ze mij de betere kwaliteit geleverd.
Benieuwd hoe lang deze het gaan uithouden.
mvg.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
Is alles nog wel origineel , niet verlaagd , wielen en banden ?
kaleido 1build
speed158.480 km