👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Waar bevindt zich de nokkenassensor van een clio 1149cc 16v met 55 Kw, chassisnr: VF1BBOWCF27...? Ik ken wel de omgeving maar niet de precieze plaats.
Opname element nokkenas zit niet op een D4F.
hallo, henri en henk, auto is uitgelezen met unieverseel toestel,
uitslag 2 foutcodes, t°sensor en nokkenassensor,t° sensor heb ik al vervangen maar voor nokkenassensor hebben zij mij pingeldetector geleverd met ondereel nr. 77.00866.055, waar vindt ik deze laatste op de motor ?
De pingelsensor zit voor op het blok. Je hebt de BDP gever vervangen maar de stekker niet?
Ik heb het al tig keren gezegd op dit forum;een universele foutcodelezer is geen goed instrument om diagnose te stellen bij een Renault.
henk, ik heb nog maar alleen het temperatuurkontakt vervangen met onderdeel nr. 77.00.101.968 ik heb geen BDP gever vervangen.
Ik snap niet waarom je de pingelsensor gaat vervangen, deze dingen gaan bijna nooit kapot. En inderdaad als je gaat uitlezen met universeel apparaat kun je rare dingen krijgen. Dus er wordt waarcshijnlijk bdp gever bedoeld.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.
Volgens wordt gewoon de BDP sensor bedoeld, er zit volgens mij op een d4f geen nokkenas sensor
19 jaar