auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Suzuki Swift 2012: Klap bij drempels voorzijde L+R

schedule Aangemaakt op 30-05-2026 om 23:13
Bouwjaar: 2012, Brandstof: Benzine, Motorcode: K12B, Motorinhoud (cc): 1300, Vermogen (kw): 69

Goedenavond, we hebben sinds kort deze auto,, wanneer ik ietsje harder over een drempel ga zijn er links en rechts voor flinke klappen, net als de eind veerstop raakt, ik heb de auto op de brug gehad, geen speling geen veren gebroken,,, op de vierkollommer met drie man ingeveerd komt het geluid niet naar voren.
Is dit een bekende klacht bij deze auto?

Mvgr

Geplaatst door

Dieter123 +115

al 12 jaar lid

Reacties

is geen klacht na mijn idee.Zo is de auto gewoon rustig over de drempels.

Highway +2125
badge vip badge

2 maanden

Goed mogelijk dat de schokbrekers het na 14jr niet veel meer doen.

quikfit +3335
vip badge

2 maanden

Zou inderdaad kunnen echter deinst hij absoluut niet na… toch maar eens een nieuw setje zetten dan…

Dieter123 +115

2 maanden

De schokbrekers zijn niet aan vervanging toe want zo tezen dempen ze de bewegingen van de auto nog naar behoren.
Ik zit meer te denken aan een motor steun en niet aan de voorwiel ophanging want daar is geen directe speling geconstateerd.

ron5300 +855

2 maanden

Rustiger over de drempels.

kaleido 1 +21345
badge vip badge

2 maanden

Ok, duidelijk, bedankt voor de nuttige reacties, ik ga het binnenkort eens vergelijken met zo’n zelfde

Dieter123 +115

2 maanden

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Swift of stel zelf een nieuwe vraag.