Suzuki Samurai: toerental

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1989, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1300

ik heb een samurai van 89 als hij op gewoon toerental draait znder gas te geven en ik zet mijn lichten of de blazer van de verwarming aan draait hij plots aan een heel hoog toerental wat kan ik hier aan doen?

Geplaatst door

denborre

725 km

al 16 jaar lid

Reacties

accu en dynamo door (laten) meten. belast en onbelast.

Mausx

6.425 km

De samurai heeft een klepje op de carb wat het toerental omhoog brent bij inschakelen van diverse gebruikers, ik weet niet of dat hogere toerental ook af te stellen is.

fons3092

360 km

Ik lees net in het handboek dat de klep geactiveerd word door groot en klein licht, blower en mistlicht, er zijn 2 carbs, een met eentoerentalverhoging en een met twee toerentalverhogingen, je kunt ook veel leren van de site http://forum.suzuki-offroad.be

fons3092

360 km

ik heb een carbu met 1 klepje

denborreTopicstarter

725 km

dit hoort zo niks aan doen,of het verschil moet echt gigantisch zijn meestal is dit van 800 toeren naar 1000 ongeveer

het verschil is heel groot het is zeker van 800 naar 13 tot 1500 toeren

denborreTopicstarter

725 km

laat de motor draaien en laat iemand de lichten aanzetten kijk zelf terwijl naar de carburator

DEFLO

450 km

ik heb de baterij en dynamo uitgemeten en werken perfect

denborreTopicstarter

725 km

kijk even bij http://forum.suzuki-offroad.be en type bij zoek "toerental" en je vind een heleboel hits

fons3092

360 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Samurai of stel zelf een nieuwe vraag.