Ik heb een probleem met de centrale vergrendeling van mijn kofferbak als ik de sleutel pak met afstandsbediening en ik klik in het midden op het knopje gaat hij gewoon open .
Johnnyboij
Iemand enig idee
Dus als ik het goed begrijp uit laten lezen maar dat laat ik wel bij de dealer doen want ik heb zelf de kennis en de middelen niet omdat te doen .
De kofferbak sluit weer automatische zo maar een eens werkte het weer weet ook niet wat het geweest is dus probleem opgelost .
De kofferbak sluit weer automatische zo maar een eens werkte het weer weet ook niet wat het geweest is dus probleem opgelost .
Geachte Forum leden ik wilde vragen hoe het gedeelte heet waar het slot van de kofferbak klep in valt als je hem dicht doet daar zit ook een schakelaar voor de kofferbakverlichting .
Mvgr John
Richard
Het onderste gedeelte waar het slot in valt is dat een loze ruimte met dat klepje .
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 6 of stel zelf een nieuwe vraag.
Als ik hem dicht doe de kofferbak dan gingen alle twee de knipperlichten knipperen en was hij gelijk op slot maar dat doet hij niet meer nu wat kan het probleem zijn kan mij iemand dat vertellen aub .
Johnnyboij
johnnyboijTopicstarter
speed2.275 km