Heren,
ik heb sinds dat ik mijn golf gekocht heb een aantal dingen waar ik mij een beetje aan stoor en benieuwd ben of dat ook zo hoort.
Ten eerste: Het lampje van de cruise-control brand niet wanneer ik hem vast zet op een snelheid, wat hij volgens mij wel moet doen.
Ten tweede: Wanneer ik mijn mistachterlicht aan wil doen (wat nooit nodig is, maar toch) springt de zekering, bij het mistvoorlicht blijft het goed.
Ten derde: De lampjes van het mistachter- en voorlicht gaan op het display niet branden, wat ze volgens mij wel moeten doen.
Tot slot: sinds vandaag brand het lampje van de airbag, kan ik hier uberhaubt iets zelf aan doen of wordt dat werk voor de dealer?
Ik ben benieuwd waar dit allemaal aan kan liggen of dat het gewoon zo hoort, wat ik wel vreemd vind. ;-)
Specs:
VW golf 1.9 TDi
bwj. 4-2000
3-deurs
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.
de storing van de airbag moet uitgelezen worden zo weet je namelijk niks.
dat de zekering springt hoort natuurlijk niet dit wijst erop dat je ergens sluiting hebt.
niet alle uitvoeringen hebben een lampje voor de cruise-controle dus ik vermoed dat het er bij jou ook niet in zit dit is pas bij latere bouwjaren gekomen.
en controle lampje van het achter mistlicht behoort tebranden als de mistlamp aanstaat.
groetjes jan.