Volkswagen Golf 2004: Slot Golf V opent niet meer hoe check ik elektrische aansluiting/werking?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: BLP, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 85

Goede dag allen,

Ik heb al eerder geschreven over het probleem en de oplossing van het openen van de deur van de Golf omdat het slot niet meer functioneerde.

Nu zou ik jullie hulp willen vragen bij het checken van het elektrische systeem. Na een vervangend slot te hebben geprobeerd blijkt dit dezelfde symptomen te vertonen. Er reageert wel wat in het slot, maar niet voldoende om het uit de deadlock positie te halen.

Wellicht draadbreuk ergens.

Het slot heeft een zeven pins aansluiting. Kan iemand mij vertellen wat er op de verschillende pinnen moet staan aan spanning (of juist niet) en hoe ik dit het beste kan controleren met een multimeter?

hier een video van het slot in gedemonteerde positie terwijl het aangesloten is op de bedrading; https://youtu.be/S37J3utTvbc

Zie ook mijn vorige onderwerp:
https://problemcar.nl/topic/volkswagen/d...

Geplaatst door

rob.r

860 km

al 20 jaar lid

Reacties

Oplossing

Kan wel even kijken naar een schema rob, maar wat het meest waarschijnlijke is is een draadbreuk bij het scharnier in de deurstijl. Kin je vrij makkelijk checken door de hoes aan een kant los te halen en 1 voor 1 aan de draden te trekken. Denk dat je er al gauw eentje vind die is gebroken namelijk.

Siem Bijman

52.890 km

Aan de ene kant hoop ik het Siem. Ik zag net ook dat de module die bij de raammotor zit ook kapot kan zijn ( https://youtu.be/mTXfHE6zdpY ). Ik zal vanmiddag eens de manchet loshalen en de draden checken. Bij mij functioneert het raam in ieder geval nog wel.

rob.rTopicstarter

860 km

Even gezocht hoe het rubber makkelijk los te maken. Hier is dat goed te zien: https://youtu.be/e9lPUvuMnf0?t=46

rob.rTopicstarter

860 km

Goedendag,

Het probleem is gevonden en bevond zich inderdaad in de bekabeling die kapot was gegaan tussen deur en carrosserie. Na provisorische reparatie hiervan werkt het slot weer naar behoren. 😅

Ik ga de kabelboom vervangen. Probleem opgelost. Veel geleerd.

rob.rTopicstarter

860 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 5 of stel zelf een nieuwe vraag.