👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik wil graag weten of het mogelijk is om de originele af fabriek radio te vervangen is voor een universele radio
Het gaat hier om een canadese vento (dezelfde als bora)
Volgens de klant is de auto niet te starten zonder radiokode,ik kan /wil dit niet proberen omdat de radiokode op
dit moment niet aanwezig is
[quote=jhl]afblijven is de boodschap in dit geval.
DE bedrading is zodanig dat als je een verkeerde draad aansluit de auto ofwel niet meer start ofwel niet meer kan stilgelegd worden.
Liefst niet mee experimenteren, gewoon bij de dealer stappen om deze klus te laten klaren[/quote]
hoe kom je hier nou bij??
de vraagsteller kan zonder problemen zijn radio uitwisselen, daarvoor hoeft geen dealer te worden bezocht.
paul,
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Bora of stel zelf een nieuwe vraag.
afblijven is de boodschap in dit geval.
DE bedrading is zodanig dat als je een verkeerde draad aansluit de auto ofwel niet meer start ofwel niet meer kan stilgelegd worden.
Liefst niet mee experimenteren, gewoon bij de dealer stappen om deze klus te laten klaren
18 jaar