Hallo,
Vorige week, is na wat achteraf bleek, mijn distributie riem geknapt, dit gebeurde bij een snelheid van ongeveer 40 km p/u.
Nu hoor ik in mijn omgeving, de meest schrikbarende bedragen, die een reparatie met zich meebrengt, hier zit ik natuurlijk niet op te wachten, gezien de aanschafprijs, 400 euro was.
Anderen zeggen weer, kan meevallen, als het bij de riem alleen blijft.
Nu is mijn vraag, wat zijn de kansen dat het meevalt?.
Ben vrij handig, met de juiste handboeken, kan ik de riem wel zelf vervangen, maar kleppen stellen cq vervangen of in het ergste geval krukas, nee daar waag ik mij niet aan.
Moet er bij vermelden, dat we hem na de riem breuk, wel hebben proberen aan te slepen. (wist toen nog niet dat hij geknapt was, anders had ik dat niet gedaan). Heeft dit de kans op meer schade vergroot?.
Wat is jullie mening, moet hij naar zijn laatste rustplaats, en ga ik opzoek naar een vervangende volvo,.
Of heeft hij mogelijk nog een tweede leven? (rekening houdend met de aanschafprijs van mijn volvo).
Deze vraag houd mij nu al een paar dagen bezig, en dat schiet niet op.
Vr groet
Alex
BEDANKT VOOR JULLIE REACTIE'S,
Een kennis van mij, gaat even bekijken, wat de schade is, valt dit mee, dan gaan we aan de slag, anders word het toch een andere volvo.
Gr. Alex
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 440 of stel zelf een nieuwe vraag.
Je zult dan de cilinderkop moeten demonteren,een sloopkop moeten monteren,of je eigen cilinderkop laten reviseren.
De grote van de kosten hangt natuurlijk van het feit af hoeveel kleppen krom staan.
Grtzz.Wieberen