Peugeot 406: trilling bij wegrijden bij aangrijpen koppeling

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Motorcode: 2.0 16v

Bij mijn peug is recent de versnellingsbak met koppeling vervangen. Wat me opvalt is dat als je rustig wegrijd bij aangrijpen koppeling een soort irritante trilling optreed. Als je veel gas bij wegrijden dan merk je het veel minder. Is er misschien iets niet goed?

Groetjes Jos

Geplaatst door

jos5954

1.005 km

al 23 jaar lid

Reacties

Nieuwegeit

Beunhaas

10.870 km

heeft de monteur met zn vette kl..wen aan de plaat gezeten
remedie
koppelings plaat vervangen en drukgroep en vliegwiel goed ontveten

CARS&MOTORS

39.205 km

of de koppeling is een imitatie exemplaar, mijn 306 diesel heeft dit ook na het vervangen van de koppeling(goed koop setje).
dit zit er nu inmiddels een ton aan km's in, en wordt niet slechter en verbetert ook niet..

arie549

16.505 km

mijn 406 heeft het ook na vervanging. Komt waarschijnlijk door een revisie set ipv splinternieuw.
De eerste set deed het heel erg. Toen is de drukgroep geknald en zat de boel vast. De 2e set heeft het een beetje.
Inmiddels 30.000 km verder en wordt niet erger of minder.

Wreckerrm

1.190 km

[quote=arie549]of de koppeling is een imitatie exemplaar, mijn 306 diesel heeft dit ook na het vervangen van de koppeling(goed koop setje).
dit zit er nu inmiddels een ton aan km's in, en wordt niet slechter en verbetert ook niet..[/quote]
goedkoop setje, QUINTON (HAZELL) EZEL.. drukgroep zo zwaar als van een vrachtwagen.

P. Kelder

99.170 km

Mijn "99 406 SRDT heeft nog alles origineel, en trilt al zolang ik hem heb (Staat nu op 230dkm, ik heb hem nu al 130dkm!)
Ik zou hem gewoon laten zitten. Wie zegt je dat vervangen (!) helpt.

Zat er geen speling op de prise-as van de V bak?

witte12281

2.960 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.