Renault Clio: De dimlichten blijven branden!!!!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006

Hallo,
Ik heb een probleem met mijn Clio van 2006. Als ik de motor uitzet, de dimlichten blijven nog aanstaan. En de accu gaat leeg.
Kan iemand een tip geven wat de oplossing is?

Mvg,

Alex

Geplaatst door

Alexxx

50 km

al 10 jaar lid

Reacties

bedrading tussen de licht en ruitenwisser schakelaar controleren en dan vooral net achter de stekkers.

abc

20.710 km

Ik heb soms hetzelfde probleem alleen gaan ze bij mij na het aan en uit draaien van de schakelaar wel weer uit gelukkig.
Gaat de schakelaar zelf ook weleens kapot of ligt het meestal aan de bedrading?

richard9712

6.705 km

Heb je een trekhaak?

RPJdeWeert

4.390 km

Ja die heb ik.

richard9712

6.705 km

Dan kijk die trekhaak aansluiting maar eens goed na (even loshalen en kijken of die vervuild is): als die erg vervuild is kan die sluiting maken waardoor je terugvoeding krijgt over die aansluitingen, vanuit de constant 12 Volt aansluiting.

Heino4267

22.795 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.