Renault Megane: waterlekkage dakraam megane

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0

Waterlekkage elektr dak/schuifraam stroomt uit de afwerking aan de binnenzijde als een douche als het heeft geregend,
Ik heb al van alles gedaan zoals, vet in de rand gespoten ,afgeplakt met zwarte ducktape dan bedoel ik bovenop de aansluiting van glas naar rubber op de auto maar dit helpt allemaal niet.
Wie heeft de gouden tip !!! zou erg blij zijn zeker met dit weer en de aankomende winter.

Hoor graag van iemand wat

Geplaatst door

marko1970

65 km

al 13 jaar lid

Reacties

Zijn de afwaterkanalen wel vrij? Er zouden er 4 tot 6 in moeten zitten

RPJdeWeert

4.390 km

Afvoer al gereinigd ?
Je zegt dat je het dakraam afgeplakt hebt bovenop het dak , theoretisch kan er dus geen water meer tussendoor lekken ?
Ik zou je sponning van je voorruit eens controleren of deze niet doorgeroest is.
Zit er een antenne aan de voorkant op je dak , controleer deze eens op lekkage.

kaleido 1

158.270 km

[quote=RPJdeWeert]Zijn de afwaterkanalen wel vrij? Er zouden er 4 tot 6 in moeten zitten[/quote]
Waar zouden de afwaterkanalen moeten zitten?

marko1970Topicstarter

65 km

waar zitten de afwaterkanalen?

marko1970Topicstarter

65 km

Sponning niet verroest antenne weet ik nog niet maar waar kan ik e afwater kanalen vinden ben A technisch op dit gebied?

marko1970Topicstarter

65 km

In principe zouden er via de raamstijlen (dus de A-stijl bij de voorruit, de B-stijl bij de deur en de C-stijl bij de achterruit) slangen naar beneden moeten gaan. Dus daar moet je gaan zoeken bij je dak.

RPJdeWeert

4.390 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.