auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Jetta: afslaan onder het rijden

Bouwjaar: 1987, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

bij rijden op de snelweg zo rond de 90/100 kmp/u kun je in een keer geen gas meer geven en slaat hij uitendelijk af dan even een paar minuten wachten en dan kun je gewoon weer verder rijden wie kan mij helpen het probleem te vinden

grt remko

Geplaatst door

r.verspaget +0
badge

al 18 jaar lid

Reacties

Controleer is of je klep wel werkt in het luchtfilter voor warme aangezogen lucht

Benny Vee +0
badge

18 jaar

hoe kan ik die klep kontroleren?
alvast bedankt

r.verspaget +0
badge

18 jaar

Hoi,

Dus als hij is afgeslagen en je probeert direct te starten lukt dat niet?? Draait de startmotor wel rond? Heb je een vonk als je probeert te starten?

Gr.
Paul

Paulus8636 +0
badge

18 jaar

op uitlaatspruitstuk zit een hitteschild met aansluitstuk voor voorverwarming carburateur; controleer of de slang nog goed bevestigt is. laatst zelfde probleem gehad op golf 2, 1300c

320 +0

18 jaar

klep kun je controleren tijdens koude start en kijk je met een spiegel in de aanzuigbuis en kijk je of deze opent als je de motor start

Benny Vee +0
badge

18 jaar

[quote=Benny Vee]klep kun je controleren tijdens koude start en kijk je met een spiegel in de aanzuigbuis en kijk je of deze opent als je de motor start[/quote]
Daar kan een motor niet van afslaan. Het lijkt me meer iets in de ontsteking. Als je verdelerkap kuren heeft dan krijg je zulke klachten.

Michiel2506 +0
badge

18 jaar

[quote=Michiel2506][quote=Benny Vee]klep kun je controleren tijdens koude start en kijk je met een spiegel in de aanzuigbuis en kijk je of deze opent als je de motor start[/quote]
Daar kan een motor niet van afslaan. Het lijkt me meer iets in de ontsteking. Als je verdelerkap kuren heeft dan krijg je zulke klachten.[/quote]
Daar kan 'n motor wel van afslaan. Je krijgt bevriezingsverschijnselen als de inlaatlucht niet voorverwarmd wordt. En dat kan komen doordat de klep niet (goed) werkt of zoals hierboven al eens opgemerkt is, de voorverwarmingsslang er niet (meer goed) aanzit. De 1.6 carburator-motoren zijn hier uiterst gevoelig voor.

Gr.

Petje57 +0
badge

18 jaar

Inderdaad, bevriezen van de carburateur bij temperaturen zoals nu in combinatie met een hoge relatieve luchtvochtigheid kan de motor af laten slaan.
Kijk toch eerst eens of je wel een vonk hebt als hij niet wil starten. Hallsensors die er mee kappen als ze warm worden kom je ook wel tegen.

Succes,
Paul

Paulus8636 +0
badge

18 jaar

Wellicht mogelijk dat de brandstoftank vacuum zuigt. Beluchting controleren. [i]optie![/i]

Mr.Volt +0
badge

18 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Jetta of stel zelf een nieuwe vraag.