beste, airco (climatronic) in mijn passat doet het niet meer!!! ik heb de beschermplaat onder motor kap verwijderd en stel vast dat dat alleen de kleine leiding(hogedrukleiding) tot aan wartelmoer wel koed word maar krijg geen koeling in de wagen. soms hoor je heel even dat dat de aanjager automatisch harder gaat blazen maar dat duurt slechts enkele seconden. heb ook de volgende fouten uitgelezen via klima module.
4FA (01274)-25B (00603)-4F7(01271) 4F8 (01272).
hopelijk kan iemand mij verderhelpen.
grtjs roland
[url=http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-00...]Foutcode 00603[/url]
[url=http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01...]Foutcode 01272[/url]
[url=http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01...]Foutcode 01274[/url]
[quote=TheoStek]Gisteren rond 7 uur had je het bericht geplaatst, ik heb daarop geantwoord.
Daarna is het bericht verwijderd door een moderator van dienst en heb ik je via e-mail in kennis gesteld, dat is ook de reden dat je mijn bericht niet kunt vinden, want je hebt de vraag opnieuw gesteld.[/quote]
Het zou kunnen dat het bericht is verwijderd doordat de TS nog vragen had openstaan waarop hij niet reageert.
Reageert men niet dan krijgt de TS nieuwe vraag retour. Rode tekst bovenaan iedere pagina maakt men hierop attent.
Gr. paul
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.
Orifice verstopt. Deze zit in de leiding, meteen na de wartel.
Om het goed te doen moet je niet alleen de orifice vervangen, maar
ook de filter/droger. Tevens moet je systeem gespoeld worden.
Voordat je het systeem open maakt, wel even laten leeghalen!!!!!.
Dit is geen klus die je zomaar als particulier kunt klaren.
Succes, Pascal
Pascal Limpensbuild
speed6.015 km