auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Passat: cv met afstandbediening..of niet?

Bouwjaar: 2000, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 tdi

Ik heb een passat uit eind 2000. (laatste uit de serie vlak voordat deze gerestyled werd. Ik wil hier een nieuwe sleutel bijbestellen (op dit moment alleen reservesleutel in bezit)

Nu weet ik niet of er een sleutel met afstandbediening geschikt is voor de auto.
Delaer heeft de auto uitgelezen en er zit wel een comfort pakket op (centrale vergrendeling, rood lampje aan bestuurderszijde, verwarmde buitenspiegels e.d.).

Hoe kan ik bepalen of de auto af fabriek geschikt voor sleutel met afstandbediening voor CV?

Alvast bedankt.

Geplaatst door

Vanquish +0

al 18 jaar lid

Reacties

de dealer kan dit doormiddel van het chassisnummer achterhalen... heel simpel.

paul,

P. Kelder +0
badge

18 jaar

Dag Paul,

bedankt voor je snelle antwoord.
Weet de dealer dit zelf ook? Ik vraag het omdat ze er nogal een probleem van maken en het volgens hen moeilijk te achterhalen is.

Vanquish +0

18 jaar

[quote=Vanquish]Dag Paul,

bedankt voor je snelle antwoord.
Weet de dealer dit zelf ook? Ik vraag het omdat ze er nogal een probleem van maken en het volgens hen moeilijk te achterhalen is.[/quote]
het probleem is ''hun zelf'' zei moeten even de moeite nemen om een paar toetsen in te tikken.. voor hun is niks moeilijk hun zijn dealer... dus ook jou aanspreekpunt.

paul,

P. Kelder +0
badge

18 jaar

Zal ze dit eens voorleggen en anders maar voor de veilige optie zonder AB gaan.

Vanquish +0

18 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.