Volkswagen Golf : Golf 4 tdi bij hoge snelheden moeite recht voorruit te gaan(

schedule Aangemaakt op

Ik heb een golf TDI uit 1998, bij hoge snelheden +/- 130 km/h heb ik grote moeite om de auto in de betreffende rijstrook te houden. alsof je geraakt wordt door een storm. Het voelt alsof de auto zweeft en niet doet wat ik wil.
Er is een stuurkogel vervangen, het is uitgelijnd en gebalanceerd.
Ik voel ook dat er een lichte speling in de stuur zit.
Wat kan ik doen dat de auto weer strak rijdt.

Weet iemand wat de oorzaak kan zijn????

Geplaatst door

tsgenc

3.280 km

al 20 jaar lid

Reacties

laat je auto nog maar eens nakijken op evt versleten ophangrubberd en speling op o.a. de stuurkogel (die nog niet vervanngen is). en evt. de uitlijning nog eens controleren.


mvg

blijegeit

8.425 km

Balanceren helpt allen tegen trillingen, NIET tegen zwabberend rijgedrag. HOE is de auto uitgelijnd? Alleen de voorwielen of "vierkant"? Heb vorig jaar n.l. nog meegemaakt dat een auto van een klant (Audi) door de dealer was "uitgelijnd". Klacht van de klant bleef. Totdat de auto uiteindelijk naar een proff. uitlijnbedrijf ging. Toen was het WEL goed. Bleek dat de dealer slechts aan de voorwielen had zitten fröbelen....... Hoe is de staat van je schokdempers en evt. wielophangingsrubbers? Sportvelgen met bredere banden?

Santa

27.190 km

misschien iets heel simpels, bandenspanning??

arie549

16.505 km

Makkelijk te vergeten, maar zeer zeker relevant, Arie!

Santa

27.190 km

speling in het stuurhuis geeft ook dit soort problemen.. zeker iets om aandacht aan te besteden...

paul,

P. Kelder

99.170 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.